| Evaaa10 a întrebat:

Cum ma pot imbraca,, SAPTAMNA ALTFEL,, va rog vreau un raspuns repede mai sunt 2 zile! FUNDA

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Depinde si ce activitati faci tu la scoala in saptamana aceasta, poti sa te imbraci cat mai lejer, de exemplu o rochita(daca este cald) asortata cu o pereche de balerini, in blugi si o bluzita, sau la fel cum megi si in celelalte zile la scoala, pentru ca saptamana altfel nu e chiar asa diferita de restul saptamanilor, asta bineinteles daca nu faceti excursii.

| Evaaa10 explică (pentru StaceyG):

Este buna ideea o sa facem excursii! Vizite la muzee! E buna ideea chiar imi place si cred ca o sa incerc mai astept raspunsurii!

| Rakanishuu a răspuns:

La fel cum te îmbraci la şcoală de obicei. Sau dacă purtaţi uniformă, ţinută de stradă. Care e problema? N-o să pună nimeni accent pe felul de a te îmbrăca într-o săptămână lejeră.

| danyel2012 a răspuns:

De aia se si numeste saptamana altfel, deci te imbraci altfel decat iti este cerut la scoala, in blugi de exemplu, sau in fustita scurta daca e cald afara

| allynaalllyna a răspuns:

Cat mai lejerwinking blugi sau pantaloni de trening, un tricou sau o bluza subtire (daca este cald)

| Evaaa10 explică (pentru allynaalllyna):

Nu este asa cald.Eu vream sa ma imbrac in blugi si bluza subtirica roza.Tu ce zici?happy

| allynaalllyna a răspuns (pentru Evaaa10):

Pai e bine si asawinking

| MihaelaCaty a răspuns:

Poti sa te imbraci comod!

| Evaaa10 explică (pentru MihaelaCaty):

Ok! Comod dar cum? Stiu ca trebuie sa ma imbrac comod!