| Silvia93 a întrebat:

Cum pot lungi un pantalon scurt? Imi vine frumos pe fund dar este foarte scurt in spate, e model leopard. Daca mai cumpar o pereche se poate lungi in jos?
Multumesc

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce i ai luat daca nu i ti vin? Se va vedea urît daca îi modifici, m ai bine vinde i si i ati unii pe masura ta nu? O zi frumoasa, sarut minuțele.

| Silvia93 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am primit cadou, nu stia masura mea. Eu sunt lata in parti, imi vine dar se vad ca niste chilotei si nu pot iesi cu ei pe strada.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Silvia93):

Sarut mînuțele! Am inteles, păi singura solutie, da i si tu cadou altcuiva, tot unei fete care crezi ca i ar aprecia si i ar purta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar sa le cosi niste buzunare care sa se vada, daca pui material acolo e posibil sa nu se vada bine si sa-i strici inutil.

| Hieer a răspuns:

Poți să pui material atât cât vrei să lungești pantalonii

| Silvia93 explică (pentru Hieer):

Nu am material asemanator, doar sa cumpar o alta pereche si sa o folosesc pe aia.

| Hieer a răspuns (pentru Silvia93):

Nu mi se pare o investiție bunălaughing.

| Silvia93 explică (pentru Hieer):

PAi nu stiu ce sa mai adaug..ca se vede urat in fata...cum sa ii lungesc?

| Silvia93 explică:

*in fata e scurt nu in spate, cer scuze.