| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Cum pot sa dorm cu bigudiuri?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cand faceti bigudiuri peste noapte, dati mai intai cu spray-fixativ TAFT si stati asa vreo 10 minute si puteti sa va scoateti bigudiurile si parul va ramane ondulat si va puteti dormi comod fara nici o grija!

| justanotheruser99 a răspuns:

Pe burta.

| DumitruS a răspuns:

Stai pe scaun. happy

| LiveTheMoments a răspuns:

Si eu am problema asta! Eu imi pun doua perne nu foarte apropiate una de cealalta si ma pun cu capul intre ele pe spate! Sper ca te-am ajutat!

| Nyy2003 a răspuns:

De dormit pe burta, dar ai putea sa iti invelesti bigudiurile intr-un prosop.Eu asa fac.

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Mai bine dai cu un fixativ ceva si sa dormi pe burta.