| Miha3meow a întrebat:

Cum pot sa fac like-uri multe la poze pe fb? Nu va ganditi ca vreau 1000, e de-ajuns 150-200... cand vad unele ca au poze de taranci cu 200 de like-rui va dati seama. Am poze destul de ok zic. sa incerc sa para artistica prin felu ei simplu? Dati-mi cateva sfaturi.big grin

Răspuns Câştigător
| Denisia_Daria_1996 a răspuns:

Bună!
Păi mai bine nu trimite sms la prieteni cu linkul şi like, sau să etichetezi prieteni în poza ta, sau chiar să o distribui findca la cata rautate e te vor injosi si chiar te vor face "cersetoare de like-uri".
Eu ti-as indica sa nu incarci decat o singura poza odata, maxim vreo 3 pe zi (si intre ele sa lasi timp de minim 1-2 ore), la descriere sa pui ceva simplu gen versuri de la melodii fara "k" in loc de "c" sau "y" in loc de "i"!
Pare mai bine sa iti incarci pozele pe perete findca sunt la mai multa vedere.
Consta si in avea multi prieteni pe facebook sau si abonati!
Cu toate astea sper ca te-am ajutat si uite fb-ul meu: Daria Denisia :* :*

| Victorpapp a răspuns (pentru Denisia_Daria_1996):

Un raspuns foarte bun! :* asta le spun si eu colegilor, in legatura cu scrisul., daca folosesti litere care nu ar trebui sa fie folosite la cuvantul respectiv se presupune ca esti cocalar.

76 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Încearcă aici. Aduc like-uri la orice poză, postare sau pagină chiar și pe youtube. --> www.crescpagini.com

| 8mariastar a răspuns:

Pai dai un share sau arat prietenilor sa dea like

| Meowww a răspuns:

Pai daca stii vreo prietena care are muulti prieteni pe Facebook, fa o poza cu ea, si pune-o pe Facebook, si eticheteaz-o. Sau fa cu mai multi prieteni poze.
Eticheteaza-ti cativa prieteni in poze. Dar nu in multe, ii va enerva.
Fa-ti poze cand esti aranjata pentru ocazii speciale (eu am primit multe likuri cand eram aranjata pentru un botez)
Sau incearca sa faci poze cat mai interesante.
Pune cateva poze cu tine cand erai mai mica.
Sper ca te-am ajutat!

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Daca imi vei explica la ce te ajuta acele sute de like-uri iti voi spune "secretul" tongue

Răspuns utilizator avertizat
| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Faci schimb de like-uri in grupurile mari de publicitate :3.

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Uite aici cum poti sa faci 500-1000 de likeuri pe zi: http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

| Daniela944255 a răspuns (pentru Ceel_Hunac_1983):

Vreau si eu likeuri la poze dar nu inteleg nimic din ce ati lasat voi mai jos. ma puteti ajuta?

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)

| LuminitaS a răspuns (pentru Ceel_Hunac_1983):

Cum? mie imi merge doar daca am fanpage, cum fac?

| Mirel2000 a răspuns:

Cea mai buna solutie: www.likeme-likeyou.com
Este pagina romaneasca
Aproape 8000 de utilizatori
Like-uri reale!

| Mania1987 a răspuns:

Daca nu ai restrictii pe cont cam singura solutie rapida este http://xly.us/HABG9

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| Veronica20s a răspuns:

Eu fac pentru paginile mele cu http://goo.gl/IE2E54

| PanduCarmen95 a răspuns:

Recomand likeme-likeyou http://goo.gl/12UsmB
- faci cont gratuit
- adaugi paginile tale
- primesti like-uri reale fara limita (in functie de creditele tale)

| hanna1984 a răspuns:

Asta depinde si de numarul de prieteni pe care ii ai.
Eu de exemplu am 1k de prieteni si la poza de profil strang +120 de likeuri, am strans la una si 200.

| LuminitaS a răspuns:

BUna. Dar eu am incercat sa pun o poza din cele de profil, imi spune ca pot pune poze doar dupa un cont de fanpage. Cum fac?

| Flavy_Flavius_1990 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara straini) :) este http://fastlike.ro/, poti sa-ti bagi automat like-uri la postari si poze. este cea mai mare platforma de autolike din Romania, facuta special pentru romani. Are si video-tutorial sa vezi cum se foloseste. Succes!

| facbanipenet a răspuns:

Salutare! Uite foloseste si tu modalitatea care o folosesc si eu si poti strange 300 de Like-uri pe zi GRATIS
Arunca o privire aici :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html

| RoCool a răspuns:

Cel mai simplu unde faci like-uri reale: http://goo.gl/iFO0Nj

| Aida12345 a răspuns:

Si cum se foloseste?

| PlayerRazvan12 a răspuns:

Adauga multi prieteni... poti sa ma adaugi si pe mine https://www.facebook.com/razvan.razvy.75286

| laladeealala a răspuns:

Pai le spui prietenilor sa dea like sau daca ai vreo pagina sau grup iti poti face publicitate la poza. funda?

| Gabriel_Paraschiv_1989 a răspuns:

Http://socialbirth.com/? ref=28979 intra pe linkul asta si aici poti face schimb de likeuri cu alti!

| Carinaaa05 a răspuns:

Am incercat, dar dc nu ma lasa sa pun linkul unei poze?

| AlexDnb2 a răspuns (pentru Carinaaa05):

Nici pe mine oricum fb meu e https://www.facebook.com/profile.php?id=100008067755283 add facem schimb de like :D

| Taw_Hagi_2000 a răspuns:

Eu vreau si eu mai multe liku-ri la poza mea

| Taw_Hagi_2000 a răspuns:

Vreau sa am sI eu mai multe likiuri la pozele melee ca toti are multe si eu nu prea eu am putin

| Taw_Hagi_2000 a răspuns:

Vreau sa am sI eu mai multe likiuri la pozele melee ca toti are multe si eu nu prea eu am putin si asa sa nu credeti ca like-uri ca va face mai frumos