| bhubhuaa a întrebat:

Cum pot sa fac sa îmi crească sprâncenele mai repede?

Răspuns Câştigător
| Izy a răspuns:

Uite aici cateva sfaturi http://machiajochi.ro/......ghii/1061/

6 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.
Se gaseste in farmacii.
Da`te cu el in fiecare seara si ai sa vezi efectulbatting eyelashes
>big grin

| RS4 a răspuns:

Nu ai cum, ele nu cresc ca si firul de par de pe cap!

| username23 a răspuns:

Le dai cu ulei de ricin. Ajuta la sigur. Pe mine ma ajutat. Dar trebuie sa dai regulat ca sa ai rezultate bune! Succes!

| Lina_4442 a răspuns:

Personal folosesc ulei de ricin! e foarte bun si pentru gene si sprincene! seara inainte de culcare dupa demachiere! foloseste regulat si o sa vezi efectul! SUCCES

| NaPI a răspuns:

Dar ulei de masline tot e folositor pentru cresterea sprincenelor?

| pinkystyle95 a răspuns:

Eu imi fac mereu sprancenele la o araboaica ( in Olanda ) mile face cu ata... dar ea zice s mai vin dupa 2 saptamani sau cv gen. dar pana ajung eu inapoi la ea e imposibil sa nu imi ating eu sprancenele sa fac experimente pe ele rolling on the floor hahahah mi-a spus sa dau cu miez de usturoi pe ele sa imi creasca mai repede sa poate sa imi faca forma la ele tongue si chiar merge laughing) ( acum pot smi fac mai multe experimente pe sprancene ) hahaha dar ma rog. a dat rezultate tongue tai o bucatica de usturoi in doua si til dai pe sprancene pna iese zeama aia din el tongue hihi tongue stiu ca e cam ciudat tongue dar ai putea incerca
tongue