| Daniela1234567 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac bucle fara placa dar sa fie frumos.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Bigudiuri.

| Deliiiia a răspuns:

Poti folosi un ondulator, sa iti impletesti parul(usor umed) sau sa ti-l pui pe bigudiuri.

| Mădălllinna a răspuns:

Iti prinzi mai multe suvite in cocuri sau moate... happy si pana dimineata ai parul cret sau ondulat depinde de dimensiunea cocurilor.

| Leerix a răspuns:

Cu ajutorul bigudiurilor cu "arici". Iei cate o suvita de par, aplici spuma, pui bigudiul. Stai cateva ore cu ele asa, iar la final usuci bigudiurile cu feonul, dupa care desfaci cu grija fiecare bigudiu, aranjezi parul si gata.
http://www.youtube.com/results?search_query=velcro+rollers+tutorial

| Carla01 a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......umbac.html
E o metoda minunata, eu am incercat si chiar ies niste bucle superbe.Trebuie sa ai parul putin umed si sa strangi bine parul.Bafta! :*

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraC25 a răspuns:

Cu hartie igenica iesa superbe :)
https://www.youtube.com/watch?v=RiBy4HFZ_mE

| Osoeanu_Alexia_1999 a răspuns:

Eu mi le-am facut cu o soseta si mi-a iesit happy