| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de parul de pe picioare? Vreau sa le am fine big grin

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Cu ceara sau cu epilatorul, ca sa fie fine, dar va trebui sa ai putina rabdare sa creasca.

13 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

1) Cu crema depilatoare de la Farmec sau Veet.
2) Benzi cu ceara de la Veet
3) cel mai rapid cu lama de ras, nu-ti creste mai mult, in timp se rareste... eu pe asta o folosesc de ani buni si pe alocuri nici nu mai creste.
4) depilarea cu ceara la saloanele de cosmetica
5) laserul desi este foarte scump
6)epilatorul.

| Adry05 a răspuns:

Sa te epilezi?!
Epilator electric sau ceara. Tine mai mult si cu timpul parul se rareste.
Ai putea incerca si epilarea definitiva desi este cam costisitoare.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu cat le tai mai des, cu atat vor creste mai multe fire si mai tari.
E ca si barbieritul la barbati.

| whatevernvm a răspuns:

Drujba rezolva tot

| GdX a răspuns:

Benzi cu ceara. Sau epilare definitiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat cu o lumanare?

| HardCore7750 a răspuns:

Epilare definitiva.

| kiri11 a răspuns:

Epilatorul este cea mai buna metoda, momentan... Dureroasa dar ce nu facem noi pentru frumusetea picioarelor...

| cineva666 a răspuns:

Ceara...epilator sau epilare definitiva dar costa mult.

| MOvidiu a răspuns:

Mergi la un centru de infrumusetare si iti vor face epilare definitiva.

| Krises a răspuns:

Cu smirghel merge cel mai bine din cate am auzit

| 01042004 a răspuns:

Crema pentru epila epilare de la Farmec. Iti garantez ca merge. big grin

| Natasha16 a răspuns:

Doar epileaza-te, crede-ma, merge.
Ai incredere.