| Irrinne a întrebat:

Cum pot să scap de un coș într-o zii? FUNDA! FUNDA!

10 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Pasta de dinti

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru98 a răspuns:

Cel mai probabil maicăta o să vină din senin la tine, o să-ți prindă capul și dintr-o data va înceape HAZARDUL(adică o să ți le spargă pe toate) o să te doară și o să-i spui să te lase în pace, dar crede-mă îți vor trece destul de rapid...asta până o să-ți apară altele și o să reia procesul de la capăthappynu că mi s-ar fi întâmplat mie asta, nu nu... unui prieten de-al meu i se întâmplă asta.Îl cheamă A..Al.Ale G G George, George îl cheamăhappysă-mi crească păr în palmă dacă te mint o, nusad

| ribak a răspuns:

Nu poti sa scapi intr-o zi orice ai face. Trebuie sa astepti, vreo 2-3 minim, si sa-ti dai cu alifie de aloe vera. Succes!

| marinelamarin a răspuns:

Nu prea ai cum intr-o zi:-)) dar ai putea sa incerci sa il storci bine bine apoi dai cu fond de ten si pudra.de preferat fond de ten de la mybelline.e 35-50 lei dar astupa tot.kiss si mie inainte de perioada acea din luna imi apare un cos mare in frunte si procedez la fel.
P S:spalate cu sapun dove pe fata, e foarte bun.si eu folosesc.

| AdeAde2 a răspuns:

Intr-o zi nu poti sa scapi de cosuri dar poti incerca o varianta rapida care mie mi-a fost de folos si am scapat de cosuri in vreo 3 zile. Pune apa intr-o oala si pune-o la fiert

| Irrinne explică (pentru AdeAde2):

și ce efect are apa fiarta?big grin

| AdeAde2 a răspuns:

Apa fiarta te ajuta sa iti respire mai bine porii si o sa iti treaca