| justyoung9 a întrebat:

Cum pot sa scriu ceva pe un tricou de culoare neagra, fara ca acel scris sa se stearga? Sau sa se poata aplica un material ceva pe care sa scriu...Ori trebuie sa merg undeva?
Multumesc anticipa!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe tricouri de obicei se scrie sa anunite... magazine pentru obiecte personalizate.

| MeForeverAlone a răspuns:

Nu știu vreun produs anume cu care să scrii pe tricou, dar am o idee:
de ce nu scrii ceva și coși frumos cu ață neagră, roșie, albă, în funcție de culorile cu care ai scris, știi, cum se face la etamină sau la goblen. Fii sincer, acum, nu-i așa că se vede mai mișto un fluture sau un trandafir gen etamină decât desenat?
Baftă oricum

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Vopsea pentru textile, iti recomand sa o folosesti pe tricoul tau.