| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Cum pot scapa de petele de a cosuri?

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Dispar singure in timp. Da-te cu ce crema te dai tu seara si va ajuta.

| kiri11 a răspuns:

Uite un produs care ar putea sa te ajute cu aceste probleme : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani

| RobertML a răspuns:

Trebuie sa te duci la un medic, specializat in domeniu. Iti va da o crema, speciala pentru tenul pe care il ai si in 4-5 luni nu vei mai avea nimic. Asa a facut si sora mea. Fundaa?

| Deea545 a răspuns:

Uite aici un link cu un fel de crema facuta in casa, care pe mine m-a ajutat :http://youtu.be/SeocIJlmAb0. Eu nu am incredere in cremele de cumparat chiar daca sunt prescrise de medic. Sper ca te-am ajuta :).

| madara77 a răspuns:

Pure skin (Avon)