| tbiancaelena a întrebat:

Cum pot scăpa de șuvițele blonde, făcute cu pudră, din păr? P.s: înafara tăierii părului...

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Spalate bine cu 3 sampoane si de 2 ori pe saptamana o sa se duca in cel mai scurt timp.

| Kadze a răspuns:

Heii. Întreabă la o farmacie, poate au ei niște creme, soluții sau caută pe internet, un site pentru soluții ..pentru îndepărtarea șuvițelor.

| alytaa a răspuns:

Iti recomand in urmatorul mod: iti recomand o crema de la farmacie sau de la un magazin foarte bun...