| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa am buzele mari natural?

Răspuns Câştigător
| diana_6879 a răspuns:

Poti sa iti cumperi luciu de buze pentru volum de la avon sau sa iti dai buzele cu periuta multa bafta. asa arata luciul http://ingrijirea-buzelor.compari.ro/......p47350805/ bafta. fundita?

5 răspunsuri:
| daniella9805 a răspuns:

Am citit undeva ca pentru a da ILUZIA de buze mai pline=mai mari sa iti dai cu o periuta de dinti uscata pe buze apoi sa te dai cu gloss sau cu ruj...depind ece folosesti tu
succes te pup:*

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Pfff, o lovitura cred ca ajuta, doar ca asa le faci si mov...laughing
Mari le faci doar cu colagen sau mai stiu eu ce chestii. Da acum eu nu inteleg un lucru, care-i faza cu buzele mari?!?!? Eu le am mari laughing

| Lummy a răspuns:

Lasa-l pe cineva sa iti dea un pumn in gura...cel mai natural si in plus nu mai ai nevoie de lucui de buze, gloss.

| Zulffy a răspuns:

Buze asimetrice

Creionul de contur iti va fi, de ajutor pentru a corecta forma buzelor. Tine cont de faptul ca este recomandabil sa folosesti un ruj mat, care va ascunde contururile altminteri nefiresti pe care le-ai trasat.

Buze prea subtiri

Evita culorile prea intense si rujurile mate, care nu vor face altceva decat sa atraga atentia asupra buzelor subtiri. Poti combina cele doua sfaturi destinate persoanelor cu buze asimetrice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca acest link iti va fi de ajutor. Vizioneaza-l cu atentie! http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/search/3/eajIxcf0ZZA Bafta; x