| camiitsu a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multe like-uri la poza pe facebook?:*

57 răspunsuri:
| 0785158545 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca de abia mi-am facut TPU

| Camelya_Pasca_1990 a răspuns:

Uite te Rog like la http://www.facebook.com/pages/ღAlina-si-Dorianღ/280695022059057? ref=ts&fref=ts am luptat mult! Plz!

| Fcdb_Florin_1997 a răspuns:

Un like aicia :* dau backk

| Panait_Laura_Cristina_1983 a răspuns:

In nici un caz sa nu rogi lumea s aiti dea! numai prietenii f apropiati...eu zic sa pui cate o singura poza si la un intreval de cel p o sapt si sa o pui imediat la profil!

| Anton_Bran_1985 a răspuns:

Nu stiu

| Cozma_Bianca_1989 a răspuns:

Cum sa fac mai multe like_uri la poza?

| Francisc_Jr._1995 a răspuns:

Zi-mi unde stai ca facem poze amandoi dezbracati si facem like-uri fara numar

| Cucianu_Mihaelutzza_1990 a răspuns:

Cum poti sa ai cat mai multe like-uri pe facebook?

| Pati_Paty_1997 a răspuns:

Like va rog, la orice vreti. dau back https://www.facebook.com/paty.pati.94

| Florina_Dan_1995 a răspuns:

Cum potsa am multe likuri
?

| Fett_Marius_2000 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php Please like e pentru concurs raman dator!

| Danciu_Sebastian_1996 a răspuns:

Cum sa fac mai multe like uri

| Linca_Voicu_2000 a răspuns: