| Frumystefy a întrebat:

Cum sa imi decolorez parul natural?

Răspuns Câştigător
| Aannddrreeeia a răspuns:

O solutie foarte buna si de asemenea si eficienta este tratamentul cu zeama de lamaie si miere
Cum se face :
1.Storci una sau doau lamai ( depinde cat de lung si de des ai parul )
2. In bolul in care ai zeama de lamaie pui doua- patru linguri de miere( depinde cata zeama de lamaie ai )
3. Le aplici in par
4. Le lasi sa actioneze 30 min si dupa clatesti

ATENTIE : Acest tratamunt natural nu o sa iti decoloreze parul din prima din saten sa sa faca blond ( sau ce culoarea vrei sa iti iasa )
Trebuie aplicat de mai multe ori. preferabil de maxim doua ori pe saptamana
Te rog frumos funda

2 răspunsuri:
| Kisses a răspuns:

Cu zeama de lămâie și apoi stai la soare cu el pana se usuca

| ThePoint a răspuns:

Apa oxigenata.