| BlackAngel112 a întrebat:

Cum sa ma imbrac maine la scoala? Ceva sugestii tongue

Răspuns Câştigător
| NicoNicolletta a răspuns:

Blugi,tenisi,un tricou cu o animatie siun hanorac cu o culoare inchisa si sosete! Funda?

11 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai trebuie sa te imbraci cu ceva la moda, cu ceva ce se poarta, niste articole populare.

Ce ai zice de haine?

| positivity a răspuns:

Păi, eu zic că uniforma este suficient.
Dar dacă tot a venit frigul, cine mai poartă ceva foarte subțire?! Eu zic să-ţi iei pe tine o bluziță albă/ verde spre alb, pufoasă şi foarte groasă cu un sacou, sau ceva negru deasupra.
Cu niște blugi, iar în picioare bascheți, şi gata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

1 habar nu avem ce ai tu in dulap
2 daca iti da cineva un link ce faci scoti hainele la imprimanta?
3 daca iti da cineva o idee si tu nu ai hainele alea ce faci te duci si le cumperi de urganta
4 cat de greu e sa alegi niste haine
5 esti atat de incapabil(a) incat nu esti in stare sa iti alegi singur(a) niste haine?

| daassh a răspuns:

Cu haine.

| Changes a răspuns:

De unde să ştiu ce ai tu în dulap? Fiecare se îmbracă cum îi place.

| Anonima5550121 a răspuns (pentru ZuZy123):

Doamne, ZuZy123, cat de cocalar poate fi cineva? Din modelul de haine pe care le-ai postat in link-uri, reiese ca esti o vagaboanta care nu stie sa se imbrace finut, cu delicatete. Asta este o intrebare despre moda, nu despre carpe gasite in tomberoane. Mai intai, educate, invata ceva la scoala apoi, daca mai poti, citeste despre moda, iar la urma sa vi sa dai sfaturi.

| ZuZy123 a răspuns (pentru Anonima5550121):

La scoala nu se face parada modei laughing pentru informarea ta :p uite un sfat: du-te in chiloti la scoala ca sa fii la moda laughing rolling on the floor

| Electrizatu a răspuns:

Depinde... la ce scoala esti?
De exemplu eu sunt la "Tudor Vianu"
unde nu trebuie uniforma da nici sa vin in trening tot timpul
e super tare

| Hellena95 a răspuns:

Depinde si cati ani ai laughing

| Caldaras_Ana_1999 a răspuns:

Depinde ce gusturi ai