| NicklausMikaelson a întrebat:

Cum sa ma imbrac pentru balul bobocilor?(Nu particip)
Ma gandeam la 2 stilluri dar mi se par prea... :
1. Tenisi Negri,Blugi negrii, Tricou alb cu anchior si un sacou negru
2. Tenisi Negri,BlugiNegrii, Camasa alba + Bretele.

9 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Sincer sa fiu, ai arata cam ciudat in rochie sau cu o bluza si o camasa legata la mijloc.

Eu unul as merge pe a doua varianta.

| dianainsta01 a răspuns:

A doua varianta sincer nu imi place. din ce ai scris cred ca vrei sa porti ceva comod, dar si elegant si de efect. in locul tenisilor personal as alege niste botine scurte, poate cu putin toc, poate nu. de exemplu: http://justaskb.net/wp-content/uploads/2013/08/fall-trend_ankle-boots-2.png
poti opta pentru blugi negri simpli sau taiati, depinde cum iti plac. si ai putea sa iti iei ori o bluza mai eleganta, poate cu imprimeu, cum iti place tie. ori un tricou alb cum ai zis tu si sa iti legi o camasa la mijloc. asta e parerea mea :)

| Eyesblue a răspuns:

2 e cea mai potrivita. Have fun!

| KIMYKO25 a răspuns:

Pai o rochie de care vrei tu sau o fusta cu o bluza mai eleganta sau daca vrei neaparat pantaloni poti sa-ti iei o pereche de blugi cu o camasa si un papion

| Diana_Alexandra_1997_11l4 a răspuns:

I-ati si tu o rochie!

uite un link poate te ajuta cu o idee
Mie imi plac mult

http://www.google.ro/......http?/url

SUCCES! Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Diana_Alexandra_1997_11l4):

E băiat, cum naiba să î si ia rochierolling on the floor

| NicklausMikaelson explică (pentru CristiDinBucuresti):

Insfarsit cineva care ma intelege rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru NicklausMikaelson):

Deci am ghicit, esti băiat?