| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi pun parul pe bigudiuri pentru a avea mai mult volum? Am parul moale si usor ondulat la varfuri.

4 răspunsuri:
| cristi27 a răspuns:

Cel mai bine zic eu sa mergi la un salon de coafura, nu trebuie unul de lux ca sa iti pui parul pe bigudiuri, daca il faci singura sa nu il strici de tot

| 4LeafCloves a răspuns:

Nu il pui pe bigudiuri, il rasucesti si il prinzi cu agrafe sau elastice de par si apoi il stropesti cu bere, va sta si frumos ondulat...

| raluca_2686 a răspuns:

Rulezi bigudiul in interior credbig grin

| babygirl a răspuns:

Dupa ce va fc baie il lasati sa se usuce putin, dupa aia va puneti bigudiurile le strangeti bine sa nu le lasati moale va acoperiti cu ceva si le lasati toata noaptea. cand va treziti o sa aveti un par ondulat happy. incercati /. n o sa regretati. de obicei asa fc si euwinkingwinkingwinking