| Ane4ka_5455 a întrebat:

Cum sa salvez pozele in PhotoInstrument?

3 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Buna!

Pentru a-le salva, ar trebui sa cumeri un cod key, ...sau ceva in genu.

Si eu folosesc PhotoInstrument si pentru a salva pozele uite ce fac.
Dupa ce modific poza apas pe butonul [de pe tastatura] " Print Screen Sys Rq" --> apoi merg in Paint --> dau la Edit --> si apoi Paste --> Salvezi intr-un fisier si asta e tot + ca este si gratiswinking

Oferi fundita?

| AnneXp a răspuns:

Buna!

Eu folosesc PhotoScape ca sa salvez acele poze.
Intri in photoscape, apoi dai click pe „screen capture", dupa aceea „capture full screen".
O sa iti apara poza in casuta aia de editare in photoscape.si cred ca stii sa „cropezi" o poza[sa o decupezi]. daca nu, dai pe optiunea „Crop" si decupezi tot pana iti ramane doar poza.

Sper ca te'am ajutat!

Pa-Pa!>big grin

| momosetemik a răspuns:

Eu nu am cumparat nimic.Ar trebuii sa ai PhotoScape sau ScreenShot Captor ca sa po-ti face capturi.Iti zic ca cel mai usor este cu ScreenShot Captor pentru ca doar maresti putin poza din PhotoInstrument si apoi decupezi (se poate face asta in ScreenShot mai usor decat PhotoScape )winking