| Denise_Deny_1996 a întrebat:

Cum să scap de coşuri

8 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Nu ii mai stoarce si du-te la dermatolog

| Jipa95 a răspuns:

Greu tare un search pe nea' gogu'
https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google masti naturale pentru cosuri si o sa gasesti rezolvare pentru problema ta.

| emignon a răspuns:

Dacă le lăsați fără să vă gândiți la ele,vor dispare de la sine!
Încercați să nu le spargeți și să nu le stoarceți,fiindcă vor da cicatrice, care se vindecă greu, și poate să rămână semn nedorit pe toată viața! Mai bine consultați un medic generalist, și urmați sfatul și medicația prescrise, deoarece prezența exagerată a coșurilor poate avea cauze genetice.

| EchoDemon a răspuns:

Prin creme normal dar am in clasa fete care folosesc creme dar fata lor e plina de cosuri laughing). Toti adolescentii au cosuri. Dispar de la sine daca le lasi in pace.

| QeenLiz a răspuns:

Du-te la dermatolog

| spataru2311 a răspuns:

Te speli pe fata cu sapun cu sulf, si trebuie sa lasi clabucul sa se usuce un pic dupa ce il dai pe fata

daca repeti asta zilnic se vor usca toate cosurile.

sapunul il gasesti in farmacii.