| NoName2 a întrebat:

Cum scap de cojile din par si de matreata?

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Te duci la farmacie. Cei de la Ardealul au un tratament foarte bun preparat de ei, e vreo 18 lei. La mine a dat roade. Trebuie sa te speli in jur de 2-3 luni cu el.

| methodmen a răspuns:

Folosesti sampon cu urzica si il speli mai des

| NoName2 explică (pentru methodmen):

Ok am sa incerc, multumesc happy

| LittleLady1 a răspuns:

Cu un sampon potrivit.Eu iti recomand, peantru a scapa de matreata, Head&shoulders.Cred ca e bun si pentru cojite. Mult noroc! happy

| NoName2 explică (pentru LittleLady1):

Inainte foloseam tot timpul Head&Shoulders, dar de cand ma spal cu Nivea a inceput sa-mi apara la inceput putina matreata si dupa ceva timp mi-au aparut si cojile, cred ca am sa revin din nou la el, multumesc happy