| vladv26 a întrebat:

Cum stiu ce frizura mi se potriveste? Adica eu ma tot tot normal asa simplu nu imi fac nimic si acum vreau sa imi fac si eu o freza cum s-ar zice un nou,, look". Cum sa imi aleg ce frizura mi se potriveste? Daca gasesc o freza ce imi place nu stiu daca imi sta bine cu ea. Si nu stiu ce sa imi aleg.Cum sa imi aleg.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Noi nu avem cum sti, cum vei arata cu noua frizura.important este sa-ti placa tie. logic gandind daca nu-ti stim fizionomia fetei, cum am putea sa te sfatuim?

| MateescuParker a răspuns:

Salut, Vladv26, cel mai bine este sa te duci la un frizer si iti va spune el ce ti se potriveste. Succes!

| AleXuTzu15 a răspuns:

Pai daca ai parul mare si bretonul lung[nu ma refer ca la rockeri] intrebi frizerul daca poate sa ti-l traga in spate, adica asa peste cap, cum e la moda acum :D.

Un canal de youtube cu diferite frizuri pe care il urmaresc de ceva timp: https://www.youtube.com/user/mhrrasmus

| Gutu_Daniela_2001 a răspuns:

Cel mai bine este ca sa ceri sfatul unui stilist, el iti va recomanda ce tipuri de coafuri iti merge