| KattyKatt230399 a întrebat:

Cum stiu daca imi vor mai creste sinii sau nu?

5 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Daca te casatoresti cu un barbat bogat, sigur o sa-ti creasca mai mari. Silicoane!

| Lavii007 a răspuns:

Cresc in perioada pubertatii 11-18 ani cam asa, depinde si de organism

| secretlove2014 a răspuns:

Dupa ce treci de varsta de 9 10 ani iti dai seama imediat, incepe sa te doara la atingerea lor, etc

| secretlove2014 a răspuns (pentru secretlove2014):

Scuze nu citisem bine intrebarea, dupa ce treci de varsta de 18 nu ti mai cresc decat atunci cand vei avea primul copil altfel nu mai cresc

| Flor1N94 a răspuns:

Depinde de fiecare organism in parte. In medie, sanii incep sa creasca de la 11-12 ani si in functie de fiecare persoana in parte, sanii pot creste pana la varsta de 18-19 ani, iar daca au avut loc contacte sexuale, acest fapt poate grabi marirea lor.