| andreutzzzza a întrebat:

Cum te imbraci la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DECENT

39 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai cum te simti bine si tu, dar in acelasi timp sa nu-i faci nici pe ceilalti sa se simta stingheri. Nu trebuie sa faci parada cu hainele de firma... pentru ca nu toata lumea isi permite. Nu e bine sa ai haine foarte decoltate... ca sa nu-ti fie nici tie frig, nici pe altii sa-i incalzesti. In general e foarte bine stilul sport, blugii si bluzele sa fie decente... si confortabile. Cam asta. Oricum intrebarea cred ca se adresa unor adolescenti. Ma scuzati ca m-am bagat. Oricum fata mea asa se duce la scoala.

pupimik
| pupimik a răspuns:

In general sport sau casual.Jeansi,adidasi,tricou si peste ceva hanorac mai subtirel.Cand am timp si chef dimineata sa ma machiez, ma imbrac casual: Jeansi sau pantaloni tip pana, bluzita sau o camasuta, iar in picioare imi iau cizme(cu toc sau fara.cand cum). Cand am ore de educatie fizica imi iau trening pe mine.
Accesorii nu prea folosesc, decat inelele, cerceii si lantul pe care le port de obicei.

| Swabia a răspuns:

Tinuta sport e bazabig grin... cea eleganta doar la evenimente!winking

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cat mai modern, dar nu in stil cocalar cu curele mari si urate sau blugi cu multe modelelaughing. poarta haine la moda care sa te reprezinte si sa fie adecvate si pentru scoala.

| SheCanFlyy a răspuns:

Pai
o pereche de jeans conici. o camasa alba pana la talie sau un tricou.si adidasi nike, puma etc si un hanorac alb sau negru, de la adidas.
iar cand e cald afara, jeans trei sferturi, tricou sau camasa balerini sau adidasi.niciodata cu fusta ca eu nu port fustehappy
pup:* daca vrei mai multe despre moda.barbiegirl_ruxy@yahoo.com pup

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in pantaloni sau jeansi si bluze normale, sau suprapuse..., sa ma simt bine si sa fie si la modabig grin(dar daca e la moda, sigur ma simt binebig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult in blugi si hanorac tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CUM POTI SA TE IMBRACI LA SCOALA....TREBE SA TE IMBRACI COOL DACA AI CHEF DE DISTRACTIE....HMMM SAU DECENT DACA ESTI RETRAS...SIMPLU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In blugi, fuste, pantaloni de trening, hanorace.etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cat mai cool...lejer...si daca e si la moda ar fi super... daca stii cum sati imbini hainele accesoriile totul va fi bine.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as imbraca in negru si roz-ticlam pentru. ca is emovista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk...pai o camasa alba cu un bolero negru peste, niste blugi si...hmm...pantofi negri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool decent si in acelasi timp si sport -. de x e pooti imbreca astfel Şo pereche de jeans o salopeta o geaca de trening sh un tricou negru e super sh e si pe placul profesorilor cat si a elevilr love struck:X:X:Xbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de anotimptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu de obicei ma imbrak sport ...gata de distractie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu blugi stramti cu o bluza tip tricou si ma dau cu putin ruj rosu mai deschis si imi prind parul intr-o coada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la scoala, decent, daca iti place culoarea mov iti poti lua niste jambiere mov combinate cu negru, o pereche e cercei mov sau negrii, preferabil mov, o bluza alba; simpla, blugi pana skateri si un bolero de blug, sa nu uitam un pic de luciu de buze si un mp3 sau mp4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac cool si sa fiu in pas cu moda. Dar cate odata trebuie sa te imbraci si cum vrei tu nu numai cu iti spun ceilalti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asorteala si la moda :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma imbrac forte la moda ci imi iau hainele in care ma simt bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fii trandiii, cu jambiere, cu blugi rupti deci sa fii cat mai diferita.Deci crede-ma ca toate fetele sunt invidioase pe mine pentru ca ma imbrac frumos, si trebuie sa recunosc asa este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate cum te simti tu mai binewinkingdar in acelasi timp sa fi si in pas cu moda:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu ma imbrac cu niste blugi tip pana un tricou si i vesta cu gluga sau uneori o camasa cu o curea elastica peste nu stiu acum no...depinde de tine team pwupat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geaca casual adidasi puma/adidas in afara de nike telefon cat mai scump si blugi la moda iar tricou asortat cu geaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti dau si eu cateva sfaturi, cumpara-ti niste sacouri sport, cardigane, si alte tinute casual, pentru mai multe sfaturi intra pe siteul www.fiicustil.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu eu la inceputu scolii ca sa fiu asa un pic eleganta am vreo trei fuste cu sacouri desigur fustele nu sunt lungi deasupra genunchilor cu niste pantofi cu toc mic. Dar mai apoi imi intru in stilul meu mai obraznic adica blugii lungi negri, un tricou alb, sau negru, cu niste skatery toate astea cu niste acceseorii care ies in evienta. Cand am chef sau vreau sa impresionez mai imi iau si eu o camasa alba badi( nu mai tin minte cum se scria)cu pantaloni albi si niste pantofi cu toc cui(de preferat negrii) de sigur trebuie sa stii sa asortezi stilului tau un machiaj potrivit, de obicei la mine este mai mult casualwinking succes in alegerea tinuteibig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nahhh...e scoala nu vreau sa par tocilara sau ceva de genu asta pentru ca nu sunt dar de obicei luni si vineri pentru ca am cu dirigu si e prof si de mate imi iau uniforma in rest de cele mai multe ori in negru deci mor dupa negru roz verde si alb dar negru sau negru cu roz negru cu alb la shuzi hillisurile sau orice fel de adidasi cu latimea mai groasa sau adidasi cu scai si dupa aia morbig grin blugi stramti de obice ca sa mearga cu shuzibig grin iar frizura total parul-n oki si cu volum love struck dar thubig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la scoala am o directoare care ne pune sa ne imbracam in uniforma. cu cravata verde si blugi si camasa. ce naspa!