| andreutzzzza a întrebat:

Cum te imbraci la scoala?

Răspuns Câştigător
| x3guess a răspuns:

DECENT

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ma imbrac asa:pantalonii pana, ugg, un trycou sau o bluza mai lunga da si la moda bratariinele si un lantisor si sa nu uit de hanorac dar in loc de pantaloni poti sa iti iei si colanti. merg foarte bine ca ugglove struck funda?: bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu parul indreptat...cu o bluza cat mai fuuny si un pic decoltata daca aice sa arati cu niste blugi dechisi nu stramti dar nici largi cu niste bacheti sau ugg depinde de vreme si cu o geanta ff draqguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu fac vreo diferenta in modul in care ma imbrac la mool sau modul in care ma imbrak la scoala! uneori imi pun colanti, ugg-urile, o bluza, si am vz ca se poarta vestele din blanita :X f druagutzewinking. sau imi pun o pereche de blugi skini.acum depinde de gusturi big grinhappy...tricou sau bluza.si nicuiodata nu las doara ja ca cam banall.big grin mai pune si tu o vesta, un bolero.sau daca nu vfrei un tricou cu model care iti plk tie mai mult! bluzele sa nu fie nici prea decoltate ca nu te duci als koala la agatatlaughingsi daca iti pui blugi cu talie joasa sa nu ti tragi pana ti se vad chilotii ca nu intereaza pe nimeni ce porti uwinking:XCEAU!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in orice caz. in fiecare zi ALTFEL!

NU poti sa te imbraci ca aceleasi haine 2 sau mai multe zile la rand!
Adica nu stiu eu ma imbrac azi in jeansi.maine in fusta. poimaine rochie.si tot asalaughing)

oricum merg p stilul casual:X

blugi rupti.bluze suprapuse.ogg.aaa.blugi ca tulu lasat si tot asathinking

oricum fi ktt mai originala![te poti inspira de la ktva pers care consideri ca se imbraca bineblushinghee hee]
in orice cazz depinde de personalitatea ta. mie imi pl sa ies in evidenta insa daca esti mai timida te poti imbraca mai splu prekkm aa.nu prea stiu.cred ca jeansi spli, un tricou sau o bluza si o pereche de cizme[ma refer iarnawinking]

imi pare bine daca te-am ajutatwinking

app:nu`ti face parul la fel in fiecare zi.lumea o sa te considere plictisitoare. cel potin nu face aceeasi clasica coada mereu.non-stoplaughing)[doar daca ai vreao super tunsoare si merita sa ti`o expuilaughing]

pa![laughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ca aia sport i bazalaughing... vai vai te imbraci cu ce iti vine bine si cu ce te simti bine. si sunt o multime de tinute pe care poti sa le combinihee hee mai documenteaza'te. si renunta la cea sport happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tights si un maieu... tot negru. un jerseu. si gata

| x3guess a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100000575342676
asta'i genul meu de imbracaminte:x din prima poza dar mai mult cu jeansi:>

Sunt Rapper:x

| x3guess a răspuns:

Daca tot intrati dati si un addlaughing

| elena1997 a răspuns:

Pai cat mai porno sa te vada peofesorii

glumeam doamne feraste imbracate cu o camasa alba dar nu prea stramta dar nici prea larga sa fie perfecta cu o curea sus mare depinde de bluza
o pereche de pantaloni pai mai albastri putin
si o pereche de balerini...

ori cum e frumos daca stii cum sa te imbraci

nu luati in seama ce am zis dar uni prof se mai uita si la funduri...

fetelor aveti grija ca sunt perversi va pupppppppp
si luati sfatul meu ca e bun si o sa va stea bine