| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata ca sa fie considerata frumoasa de un baiat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu personal am ajuns la concluzia ca orice fata are frumusetea ei proprie, fiecare trasatura isi are farmecul ei pentru ca sunt toate in asa fel incat sa existe un echilibru pe fata ta. Trebuie doar sa stii sa iti pui in evidenta calitatiile, partile care te multumesc mai mult la tine, si sa te iubesti pe tine in primul rand. Daca ai o relatie buna si armonie cu tine insati, acest lucru se va vedea si-n exterior deoarece vei capata o anumita stralucire de care poate tu nu esti constienta dar va trimite anumite semnale pe care cei din jur le vor percepe.
Start with loving yourself first!
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa aiba burta si sa sparga semintele intr-o parte...gluma, gluma, dar, trebuie doar sa fii la moda, altfel, nu o sa te placa nimeni, o simt pe propria piele.

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Frumusețea e ca și artele, trebuie să găsești singur elementele frumoase. Am în vedere că unui băiat îi poate plăcea o fată, dar îi poate displăcea Miss World 2015 happy

Ca sfaturi generale de frumusețe, fetele trebuie să aibă grijă de corpul propriu (ten, păr, unghii, epilare etc). Cred că o fată neîngrijită va avea mai puțini fani (în comparație).

| Alle740 a răspuns:

Depinde de baiat, nu exista un model ''standard'' de fata frumoasa.