| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare parul vopsit? (roscat, violet, verde sau albastru)

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mi se pare ok pentru a marca o ocazie, chiar și în culori/tonuri electrice, altfel, nu este decât un mozaic al prostului gust.

| OoBunnyoO a răspuns:

Personal, nu imi place.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Fiecare isi vopseste parul in nuanta care crede ca o/il reprezinta happy
Sau mai sunt persoane care se vopsesc in functie de starea pe care o au laughing mi se pare comica tare faza asta happy
Eu una acum sunt roscata, am fost blonda...Fiecare isi alege o culoare happy
Bafta kiss

| OtakuShoujo a răspuns:

Dragut.Spre exemplu, eu nu vreau sa fiu comuna. Vreau sa fiu mai diferita, nu ca restul.Cel violet deschis sau blond cu tenta spre roz sau chiar roz pastel sunt cele mai frumoase.

| dreamnow a răspuns:

Mi se pare super.

| AleSmartGirl a răspuns:

Consider ca cel natural este cel mai frumos. Te reprezinta, este unic, doar al tau!