| bbnnmm a întrebat:

Dacă îmi decolorez părul de pe brațe o să mi se facă pielea mai albă?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Doar parul.

| stfnn a răspuns:

Mai bine o raschetezi putin.

| lBroken69 a răspuns:

De ce ai face aşa ceva?

| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna seara. Depinde de solutia folosita si substantele din ea. S-a facut un studiu prin care s-a dovedit ca decolorantii de orice fel (acetona, diluant, spirt ) contin in medie 80% substante toxice si chimice iar 20 % apa) decolorantul este foarte periculos dar daca zici ca il folosesti pentru maini este ok. Totusi, esti fata asa ca te sfatuiesc sa te epilezi. O seara faina.

| biencutza123456 a răspuns:

Ai parul mare pe brate?

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Poti sa faci o probă pe o portiune mai mică si sa vezi ce iese.

| Irina791 a răspuns:

Dar eu cred ca nu, daca ai pielea de culoare inchisa si larul de pemea va fi decolorat se va evidentia el si atunci vei arata nu prea bine laughing dar ideea cu o portiune mica e buna