| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi pun unghii false la salon atunci cand le dau jos pot pastra unghia naturala crescuta pe dedesubt sau trebuie neaparat taiata?

Răspuns Câştigător
| Tinka_3137 a răspuns:

Buna AdeeAdelyna83.
Daca te referi la unghii cu gel, poti pastra unghia naturala care a crescut dupa ce iti dai jos gelul de pe ea la salon. Mama mea a fost astazi sa isi dea jos gelul si dupa avea unghiile exact de aceeasi lungime ca atunci cand era gel pe unghie.
Sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Iti recomand sa nu i pui... Iti strici unghiile.

| kiri11 a răspuns:

Cu siguranta unghiile false se pun peste cele natural. Deci le vei avea si dupa ce le vei da jos pe cele false big grin

| TralalaxD a răspuns:

Trebuie taiata deoarece din cauza pilirii sunt foarte subțiri si se pot rupe din carne.