| RaduGames a întrebat:

Daca port marimea "L" la triucou, asta inseamna ca tot "L" port si la hanorac?

Răspuns Câştigător
| coolboy22 a răspuns:

Nu. Daca poti L la tricou, la hanorac sigur o sa fie M sau S, depinde de numar.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cel mai probabil da. depinde si de model si firma producatoare, marimile variaza

| ArianaDwen a răspuns:

Posibil. Dar marimile variaza de obicei. Cel mai bine este sa probezi produsul inainte sa il achizitionezi, iar daca il comanzi si in cel mai rau caz nu iti vine, il poti returna. happy

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

| BogdanDediu a răspuns:

Tu ce crezi eu zic ca da!

| AtomiX a răspuns:

Nu chiar.ce, asta insemna ca tot L porti si la geaca? Nu cred...eu nici la tricou nu am aceeasi marime la toate..depinde de firma, si ce masuri au pentru fiecare marime. big grin

| 12anon12 a răspuns:

Da

| BarosScula a răspuns:

Cam asta inseamna