| anonim_4396 a întrebat:

Daca tin prea mult uleiul in par dauneza in vreun fel? Mi-am facut o masca din ulei de masline, ulei de ricin, ulei de cocos si putina vitamina A uleioasa.Am aplicat uleiurile pe la ora 6, am acoperit capul cu o casca si as vrea sa tin asa pana maine dimineata. E prea mult? Ce rau ar putea face? Funda si vot

2 răspunsuri:
| YummyDkRich a răspuns:

Nu se intampla nimic doar ca îl ti degeaba asa mult

| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Buna! uleiul se tine maxim 1 ora pe par inainte de spalare ti se vor face bubite sau o iritatie depinde de persoana si depinde cata cantitate ai pus din fiecare. tratamentul acesta sa il ti maxim 4 luni si 1-2 ori pe saptamana nu mai mult si dupa 4 luni fa o pauza de 2 luni :) succes eu de cand am facut tratamentul imi creste parul foarte repede :) uite pagina mea daca vrei si alte intrebari despre tratament :)
https://www.facebook.com/tanytycu