| Mihai123211 a întrebat:

Daca vreau sa imi fac epilare definitva cu IPL la fese trebuie sa stau fara chiloti in fata celei care face epilarea? sincer imi e putin rusine si sunt curios big grin

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da. Nu are de ce sa iti fie rusine. Persoana care lucreaza acolo a vazut numeroase alte persoane dezbracate inaintea ta. Nu vei fi primul si nici ultimul.

| Clorox a răspuns:

Da, trebuie, de ce iti este rusine? Toti avem o pu6la si toate au o piz6da! Nu lua in seama glumele proaste!

| vocea a răspuns:

Da trebuie sa stai fara chiloti dar atata timp cat ei nu ii e rusine nu e nici o problema

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Da, trebuie altfel există șansa să ți e ardă chiloții...