| Adeeliiina a întrebat:

Dati-mi niste citate stil emo big grin

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Buna:p ADINAtonguebatting eyelashes
frumos nume:*
uite catevatongue

1. Plang pentru clipele cand erai aproape a mea, plang pentru memoriile lasate in urma mea, plang pentru durere, pentru neant, cel nou si cel vechi, plang pentru timpul cand credeam ca-mi apartii.

2. Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept..vei cauta disperata sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu…

3. Lucrul trist este ca majoritatea relelor din lume sunt cauzate de oamenii incapabili a se hotari daca sunt rai sau buni.

4. Timpul este un lucru vital de pierdut, prietenii insa nu.

5. Nu toate zgarieturile sunt vizibile, nu toate ranile sunt vindecabile, de aceea uneori pur si simplu nu poti ghici durerea ce se-ascunde inantrul trupului de om.

6. De ce-ti spun oamenii in acelasi timp sa crezi in ceea ce doresti si sa nu crezi in ceea ce crezi in acel moment?

7. De ce-ti spun oamenii in acelasi timp sa crezi in ceea ce doresti si sa nu crezi in ceea ce crezi in acel moment?

km atatbatting eyelashes

fundixxconfused?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat