| BrunetteClaudia a întrebat:

Dau funda!
Cu ce pot purta o rochie tip creion, de culoare neagra, cu talie inalta pana sub sani?
Pentru un majorat la un restaurant.

3 răspunsuri:
| LauraEU a răspuns:

Un maieu largut o culoare deschisa dar nu foarte deschisa sau o camasuta finuta cu o curelusa sub sani si un plic finut cu ceva inele si un colier (nu cu foarte multe pietre si chesti de genu) si niste pantafi nu foarte colorati :*

Sper ca te-am ajutat happy

| madalynnaa a răspuns:

Cu un maieu crem ar merge foarte bine si cu o curea groasa acolo unde se termina rochia, iar la ea poti adauga ceva accesori, eventual un plic si niste pantofi negri.