| AliceInWonderland2380 a întrebat:

Dau funda. Exista vreo metoda sa obtin fond de tenai deschis la culoare? Eu am cel mai deschis Vichy norma teint (15 opal) si este cam inchis.
Stiu ca probabil exista la alte firme nuante mai deschise, dar pana acum, dintre toate fondurile de ten incercate, ma inteleg bine doar cu acesta.

Răspuns Câştigător
| VibeTrix a răspuns:

Poti sa-l faci tu singura asa. Aplici un pic sau mai mult, cum vrei de fond de ten apoi pui o crema hidratanta peste el si amesteci. Asa iese mai deschis si mai bun. Acopera cosurile, sau "denivelarile" fetei. Funda? happy