| Xonia19 a întrebat:

DAU FUNDA! Hei, TPU. Parul meu nu sta deloc ..cand il indrept cu placa in 10-15 minute se intorc varfurile, parca o ia razna.Nu stiu ce sa ii mai fac sa stea drept. sunt disperata.

1 răspuns:
| cristygameru a răspuns:

Parul tau se electrizeaza.Da-ti cu niste lapte rece inainte cu 10 15 min. sa te speli. Cu toate ca sunt baiat, si am parul scurt, si eu am probleme cu el. Dar doar ca la mine sta ondulat si il indrept mereu cu placa si imi mai dau si cateodata cu lapte rece in par.