| Mada2799 a întrebat:

Dau funda! Unde pot sa gasesc pantofi asa in Romania? https://www.google.ro/......ps?/search Se numesc Creepers.

3 răspunsuri:
| Raluu21 a răspuns:

Eu am vazut in Bershka:*

| RockRox a răspuns:

Hei happy Imi pare rau dar din pacate in Romania nu poti sa gasesti Creepers. Si eu am vreo 5-6 perechi si pe toate le-am comandat pe internet. Daca vrei o sa-ti dau un site de unde poti sa-i iei mai ieftini fentru ca asa ar fi peste 400 de lei si tu poti sa-i iei nici cu 100 de lei (iti scriu in bani romanesti dar de acolo se achizitioneaza in euro). Deci daca vrei site-ul anunta-mawinking