| Diaaaana a întrebat:

De cand ma imbrac fashion am inceput sa`mi aud vorbe cum ca as fi pitipoanca. Daca te imbraci bine chiar inseamna ca esti pitipoanca?

14 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai depinde ce intelegi prin fashion.Multe pitipoance se cred fashion.Ar fi ajutat o poza cu o tinuta pe care tu o consideri fashion. Oricum s-ar putea sa fie doar invidia ca hainele tale arata mai bine decat ale lor.

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Nu draga, nu. Unii oameni sunt invidiosi si inventeaza minciuni pentru a te descuraja. Cred ca avem cu totii o micuta b! tch care ne creiaza probleme si ne barfeste mai tot timpul. Te sfatuiesc sa nu bagi in seama pentru ca nu trebuie sa demonstrezi nimic nimanui, ci doar tie. Imbraca-te asa cum doresti si cum te simti bine, nu cum spun ceilalti.

Succes ^^

| Jameson a răspuns:

Invidie si ciuda din pratea celorlalti.

| Wehrmacht a răspuns:

Daca doar arati ca una nu inseamna ca esti una. Cei care spun asta nu te cunosc. Daca nu incepi sa iti dai cu ruj de la gat pana la nas si nu iti dai cu machiaj pe toata fata + nu te culci&f**ti cu toti care iti ies in fata nu esti nici curva nici pitipoanca.

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă, păi acum depinde ce însemnă ''a te îmbrăca bine'' în viziune celorlalţi
aici depinde şi de om, poate acelei persone nu-i palce cum te îmbraci şi asta consideră!
Poate şi din cauza comportamentului tău nu ştiu...
baftăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit ca uni oameni sunt invidiosi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum te imbraci...

| Sly a răspuns:

Păi nu te mai imbraca ca o pitipoancă. happy

| helen45132 a răspuns:

Draga, nu trebuie sa asculti ce spune gura lumii:e invidie pura, cu asa oameni...trebuie sa iti placa tie cum te imbraci, lasa-i sa creada ce vor ca nu are rost:poate vor si ei haine ca ale tale dar nu indraznesc s-o spuna si ca sa nu creada ceilalti ca isi doresc si ei asta mult pai te numesc urat, cine stie? in fine, sarbatori fericite si succeswinking

| Dya22 a răspuns:

Nu.
Fiecare se imbraca asa cum simte si cum doreste.
Nu te lasa influentata de parerile altora, mai ales daca, poate, acelea erau din invidie.
Fiecare are propriul gust in materie de moda, fiecare este original.

| mirelalola a răspuns:

Nu iti fa griji, cei care spun nu au, sunt invidiosi...

| cezarjunior01 a răspuns:

Eu zic ca nu, pentru ca nu este adevarat, adevarul este ca ei sunt invidiosi pe tine pentru ca te imbraci fashion...

| Roland99 a răspuns:

In primul rand depinde de care fashion si depinde cine spune ca esti pitipoanca.
daca spui ca te imbraci bine, chiar nu inseamna ca esti pitipoanca.

| manodraka a răspuns:

Traim intr-o tara in care multi oameni sunt cam inchisi la minte, nici o problema, esti fashion pentru tine, restul nu mai conteazahappy