| KinekT a întrebat:

De ce imi tremura obrajii cand zambesc?

7 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Emotii?

| crytical a răspuns:

Lipsa de calciu, si alte vitamine, ia si baga iaurt, lapte, branza, oua... poti sa iei si ceva suplimente de calciu de pe la farmacie.

| MrNob0dy a răspuns:

din cauza muschilor faciali si datorita faptului ca esti mai grasut happy

| KinekT explică (pentru MrNob0dy):

Nu sunt mai grasutlaughing

| MrNob0dy a răspuns (pentru KinekT):

E bunhappydar se intampla tot timpul sau in anumite situatii tensionate?
e posibil sa fie din cauza emotiilor asa cum a spus si Xpressurself

| KinekT explică (pentru MrNob0dy):

Se intampla mereu, cel mai mult ma deranjeaza la dentist, cand ma pune sa deschid gura uneori incepe sa imi tremure obrajii

| MrNob0dy a răspuns (pentru KinekT):

Din cauza muschilor cu siguranta intreaba si un doctor te poate lamuri mult mai bine