| Dief a întrebat:

De fapt nu o sa pun o intrabre, ci o rugaminte. Fratele meu a intrat intr-un concurs si daca face cat mai multe vizualizari pe youtube la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=n8NHS1SQrgk castiga un volvo S60. Intrati si voi va rog. El e pe 2.

Cine intra primul primeste fundita. Ca sa demonstrati ca ati intrat trebuie sa imi spuneti numele videoclipului si numarul de vizualizari. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Foxxi a răspuns:

Nume: Bogdan Jianu si Volvo S60
nr de vizualizari: 14, 837

12 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Am intrat, acum nu am mai scris numele si restul

Urez succes, restul au putine vizualizri dar mai este unul cu 15 mii si ceva

Asta dovedeste ca am intrat

E prea tarziu pentru funda, dar conteaza ca am intrat
happy

| DaianaN a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 vizulizari :14, 837

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Ma enerveaza cersetori de funditeX-(
Nume: Bogdan Jianu si Valvo S60
Numar de vizualizari: 14, 853

| iLovedYou96 a răspuns:

Ok! se numeste: Bogdan Jianu si Volvo S60

si are: 14, 837 de vizualizari

imi dai te rog mie funda? te rog mult de tot

si Sarbatori fericite alaturi de cei dragi si te rog transmitei fratelui tau mult noroc! pa!

| RiRihXd a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 - 14, 837
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 si 14, 837 de vizualizari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 - 14, 837 vizualizari
Sa stii ca nu am intrat neaparat pentru fundita, am avut pur si simplu buna placere sa il ajut pe fratele tau. Mult noroc :*

| Ella123 a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 14, 837 vizualizari

| rarress a răspuns:

Numele : Bogdan Jianu si Volvo S60 si nr de vizitatori ii de 14, 837 pana acum

| rarress a răspuns:

Se numeste Bogdan Jianu si Volvo S60 si numarul de vizitatori ii de 14, 837 pana acum

| andra_8151 a răspuns:

Am intrat...succes si sper sa castige.

| RavanKun a răspuns:

Numele videoclipului: Bogdan Jianu si Volvo S60
Vizualizari: 14, 837
Funda? Lam vizualizat de 5 ori big grin