| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar ulei de ricin? In supermarketuri se gaseste? De ex, Auchan happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ralucutzu98 a răspuns:

Poate gasesti si in supermarket-uri dar cel mai bine e sa cumperi din farmacie pentru ca acelea sunt chiar naturale, nu ca si cele din comert. Sper ca te-am ajutat! :*

5 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Salut, cel mai bine ar fi sa iti cumperi de la o farmacie naturista sau un magazin naturist, posibil sa fie si in Auchan dar nu sti cat de bune sunt. Sper ca te-am autat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La farmacie.

| 1234dany5 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti la Auchan(fiindca nu am fost la supermarketul asta) dar poti sa-ti cumperi de la farmacie! n-am mai auzit sa se vanda si la supermarketuri! dar infine oricum daca ar fi un loc de unde sa-ti cuperi acela ar fi FARMACIA! crede-ma si maicamea si-a cumparat de acolo! happy

| Alisse a răspuns:

Cred ca la orice farmacie poti gasi.

| Raluca2121 a răspuns:

Eu mi-am cumparat ulei de ricin dintr-un magazin naturist, acolo se gaseste.Mult noroc! Funda te rog :* big grin