| iiUser20 a întrebat:

De unde pot sa mi cumpăr online acel kit electric cu ceara de la 'Veet Easy wax'? Si sa fie original..

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZQ9LBBBM/

De aici, dar cand ti se va termina cartusul de ceara va trebui sa cumperi altele neaparat de la firma lor ca doar alea se potrivesc care sunt foarte scumpe, peste 20 lei am vazut un singur cartus si nu merita.

Iti recomand asta:
http://cupio.ro/kit-epilare-9-in-1

Mi-am luat si eu, iar cartusele alea sunt universale si se gasesc usor si sunt si ieftine, de exemplu pe site-ul care ti l-am dat sunt si cu 5-6 lei, in oras la mine in Carrefour am gasit cu 7 lei si e ok. Ma impac bine asa, merg bine. :)