| Nikolassss a întrebat:

Deci, bu vilan vs label.m, nu stiu unde sunt fabricate ambele? Si care este mai buna?
http://byvilainwax.ro/......p?/produse

Si

http://m.emag.ro/......E51LW0BBM/

Ma intereseaza unde sunt fabricate!? Si care este mai buna, nu ma intereseaza banii!
Funda!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Primul link nu poate fi accesat. Al doilea merge. Cea mai buna in ce priveste ce anume? Rezistenta pe par, eficienta, lista de ingrediente, senzatia pe par?

Pot sa iti spun rezultatul din aplicatia InciBeauty (scanezi codul de bare al produsului si aplicatia iti ofera o nota bazata pe lista cu ingredientele atat bune cat si rele pentru sanatatea ta; rosu si portocaliu sunt rele/controversate, galben ok si cu verde sunt ingrediente bune/ok pentru. sanatate).
Ceara Label.m Matte Paste are nota 0/20 deci nu este deloc buna in ce priveste lista de ingrediente. Poti citi recenziile de pe siteul eMAG pentru a afla mai multe.

Daca trimiti un alt link corect pot sa-ti spun nota si pentru celalalt produs de la byvilainwax.