| deya100 a întrebat:

Deci inainte sa te vopsesti cum trebuie sa fie parul, spalat sau nespalat?

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nespalat. Desi unele vopsele sustin ca parul trebuie sa fie curat, mai ales cele fara amoniac. Oricum, toate au in cutie o hartie cu instructiuni. De regula, scrie acolo cum trebuie sa fie parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nespalat, putin ingrasat.

| BJK1903 a răspuns:

Nespalat,asa face si maicamea si matusimea. Ele nu se spala, se spala dupa vopsit.

| Iuliana2018 a răspuns:

Nespalat

| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

De obicei, parul trebuie sa fie nespalat ca vopseaua sa patrunda mai bine.(si trebuie sa fie bine pieptanat)

| CorinaGeorgiana a răspuns:

Nespalat