| anonim_4396 a întrebat:

Despre marirea sanilor natural, a incercat cineva pastile tratamente cu vacuum sau alre metode care au dat rezultate?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu exista pastile pentru sani ca sa ii mareasca, sau daca exista sunt doar niste iluzii care iti strica ficatul, stomacul.
Sanii sunt cam 80% grasime, deci de obicei daca te ingrasi, se maresc si ei, dar nu este musa, marimea sanilor este data si de adn ( iar adn-ul nu il poti schimba).
tratamentul cu vacuum cred ca iri lasa sanii deaorece pielea saniilor nu e chiar atat de elastica si la o greutatea mai mare sau o presiune pielea isi pierde elasticitatea.
Inafara sa iti pui silicoane, nu exista.
Poti doar sa ii mentii fermi cu exercitii, gasesti multe pe youtube
https://www.youtube.com/watch?v=uuyLxS6drEk

| SkyPilot a răspuns:

Daca ar merge ceva fara operatie, nimeni nu si-ar pune silicoane. Toate metodele de acest gen au un efect foarte limitat.
Mai gandeste-te ca sanii mari au mai multe sanse sa se lase, sau sa te alegi cu vergeturi. Mai bine mici dar fermi si cu forma frumoasa.