| takamura a întrebat:

Dragele mele, dupa voi, produsele Avon sunt bune sau doar alte porcarioare? Oare tenul meu e in siguranta cu ele? Multumesc!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nici macar producatorul nu-ti poate oferi garantii cum ca pielea ta nu va reactiona la vreunul din ingredientele produselor lui!
Pentru acest motiv, nu cred ca, in ce priveste "siguranta", o parere sau alta poate sa-ti fie de ajutor in alegerea unei marci.

| carlinstef a răspuns:

Pentru inceput poti verifica daca sunt testate dermatologic.

| maryadi a răspuns:

Incearca si ai sa vezi daca nu incerci ce rost mai are oricum faci cum vrei si mie imi era teama sa folosesc de la avon dar am incercat si acum le folosesc fara nicio grija