| VisSs a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai bun sampon?big grin

Răspuns Câştigător
| tequila777 a răspuns:

Am folosit si incercat cam de toate si mie cele mai bune imi par: cele din gama Elseve de la L'Oreal, si cele din gama Gliss de la Schwarzkopf - bineinteles, conforme tipului tau de par;) _______ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

23 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

De cateva saptamani eu ma spal cu Garnier Fructis, si sunt multumita.

| mona a răspuns:

Pentru mine cel mai bun sampon -nu exista, dar pot sa spun ca pantenu sau clear

| missReckless a răspuns:

Categoric, Yves Rocher: http://2.bp.blogspot.com/......0_4122.JPG
Primul e pentru reparare.
Am incercat cam tot ce e pe piata, de la Garnier (ca era "la moda") pana la Nivea, Syoss & stuff.
Cel de la YR costa 12 lei, cam scump cantitate-pret, dar merita fiecare banut!

| PredatoR a răspuns:

Head & Shoulders clar!happy

| Electrik a răspuns:

Pantene e cel mai bun. Am parul lung si se incurca foarte des. De mica ma spal cu el si nu am avut probleme de matreata cu el, nu mi se mai incurca asa des si e cel mai bun. Am incercat Syoss crying pentru parul meu. Cu Wash&go e la fel de rau.Pantene,dar nu Aqua Light si nu altul, cel simplu e cel mai bun! Te sfatuiesc sa alegi Pantene!

| rapgirl123 a răspuns:

Cele mai bune sampoane si balsamuri sunt de la shauma. dintre toate sampoanele si balsmele p care le-am incercat, astea-s cele mai bunewinking

| PinkDea a răspuns:

"Cel mai bun sampon? "
Nu cred ca exista asa ceva...
De ex eu ma spal cu Garnie cu aloe vera (http://www.pilulky24.cz/fetch/obrazek.php?pdk=3600540920249 )
Cel mai bun sampon e cel cu care te speli tu pe par si iti face parul frumos :)

| vioreld a răspuns:

NU exista,, cel mai bun,, sampon.
Exista samponuri de calitate superioara sau proasta.
Dintre samponurile de calitate amintim : Washandgo, clear si Garnier.

| IustinaSiAtat a răspuns:

Stiu ca va suna prostesc...dar mie cel mai bun mi es pare cel de copii.Eu m-am dat cu el pana la 14 ani si dupa am vrut sa fiu smechera si m-am dat cu garnier parca thinking si am facut matreata si cand am dat din nou cu sampon pentru copii am facut matreata si de la el.si acum ma spal cu samponuri de la farmacielaughing
Tu ce parere ai? care e cel mai bun sampon?smug

| veronica5390 a răspuns:

Wash and go

| Alexe17 a răspuns:

Parerea mea, eu zic ca este Fructis de la Garnier ai grija de tine!winkinglaughing

| denismaria92 a răspuns:

Head n Shoulders.

| ?ByBy? a răspuns:

Pantene pro-v

| Sellena_4766 a răspuns:

Garnier!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cele de la Life Care, eu avand parul gras ma tin cam 4 zile. love struck
Si Orzen pentru par gras imi place, are un miros foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=Pantene
`=Imi lasa parul usor de descurcat, stralucitor si rezistent.
`=In plus, m-a scapt si de matreata
`=Chiar merita!

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recoman sa te uiti pe site-ul https://www.beautyoneshop.ro/sampon-profesional-257, si sa iti alegi samponul in functie de ce tip de par ai. Tot de aici folosesc si eu.

| LXandro a răspuns:

Eu sunt foarte multumit de samponul natural pe care-l folosesc acum de la Herbaway.
http://herbaway.ro/product-category/herbaway-cosmetics/

| Licuricitrist a răspuns:

Wash and go cel mai buna am parul ff lung si nu am probleme cu matreata deloc

| Catalin_4582 a răspuns:

Head and shoulders.Am parul marisor adica nu mare gen rockeri aia dar marisor gen... Justin Bieber laughing. Deci Head & shoulders cel mai bun!

| jakkskfivivikej a răspuns:

Dupa parerea mea garnier e cel mai bun

| numelemeu_2152 a răspuns:

Nivea clar

| deutsika a răspuns:

Dupa mine cel mai bun sampon este head and shoulders sau dalin de copii laughing... ca cu shauma sau wash go imi provoaca matreata