| Adry05 a întrebat:

E ok sa folosesc ulei de masline in loc de crema de fata? Uleiul este 100% bio, l-am luat dintr-o manastire din Grecia unde-l faceau calugarii.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Uleiul de masline este bun oricum. Nu conteaza cine il face sau ce scrie pe sticla. Ok bine, daca iei o sticla de ulei de masline mai ieftina ca sticla de ulei de floarea soarelui atunci ar trebui sa iti pui semne de intrebare.

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Foloseste-l cu incredere.

| Adry05 explică (pentru GdX):

Si cand se va termina sticla, e ok sa folosesc din cel din comert sau imi face rau acela?

| GdX a răspuns (pentru Adry05):

Uleiul de masline este bun oricum. Nu conteaza cine il face sau ce scrie pe sticla. Ok bine, daca iei o sticla de ulei de masline mai ieftina ca sticla de ulei de floarea soarelui atunci ar trebui sa iti pui semne de intrebare.

| Mayhem666 a răspuns:

E ok, mai ales ca eu cred ca e bun pentru ten, e bun si pentru par, daca vrei sa il folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok daca tenul tau il accepta. Uleiul de masline are o concentratie de 75% acid oleic, este potrivit pentru tenul uscat sau normal. Doar incercand vei afla daca ti se potriveste.

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

L-am folosit doar o data pana acum si voiam sa stiu daca e ok sa-l folosesc in continuare. De aia am intrebat. happy Normal ca daca tenul meu reactioneaza negativ la el o sa opresc folosirea laughing Dar daca era ceva, sa stiu din timp si sa previn.

| Laura78 a răspuns:

Da, e foarte bine.