| anonim_4396 a întrebat:

E voie la la scoala voastra, sa mergi imbracat in tinuta sport?

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E voie, dar e deplasat. E scoala nu sala de aerobic.

| neutrino a răspuns:

Da,si daca esti un elev/eleva bun/a, chiar nu ai probleme de acest fel. Intotdeauna eu am mers in trening la scoala si nu am primit niciodata observatii pe aceasta tema. Este drept insa, nu am incercat cu pantaloni scurti si in maiou si cu parul vopsit rosu.

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Doar ca diriginta nu e prea incantata sa ne vada in " ismene " laughing.

| TOOL a răspuns:

La noi este voie, avem ore de sport.

| Biiskrem a răspuns:

Nu. Avem o directoare destul de sănătoasă... și nu riscăm.

| Inela a răspuns:

Nu,la noi e uniforma. happy

| CariocaTha a răspuns:

Da.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Da e voie

| Deyu0713 a răspuns:

Logic! Banuiesc ca vei avea si ore de sport si atunci numai cu tinuta sport te vei duce

| Biiskrem a răspuns (pentru Deyu0713):

În vise. Te schimbi înainte și după ora de sport.

| Catalinxxxx a răspuns:

Desigur, la noi la scoala poti veni imbracat cum vrei.