| MsD a întrebat:

Eram blonda, dupa mi-am vopsit parul cu o solutie tonica, culoarea roscata. Voi putea reveni la blond? dupa numeroase spalari va disparea tot roscatul? mi-e frica sa nu pierd blondul pe care-l aveam.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce solutie ai folosit pe par?

| MsD explică (pentru anonim_4396):

TONICA, produsul e rusesc.

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Depinde de felul solutiei. Si eu am avut facute suvite cu fuxina, si dupa 4 spalari s-a dus complet, la fel si cu albastru de metil. Dar daca, totusi, nu se duce, poti sa-ti vopsesti parul intr-un blond cat mai apropiat culorii tale naturale, pana creste happy.

| Denudeny a răspuns:

Daca vrei neaparat sa revii la culoarea 100% naturala, exista o solutie.Din cate am auzit, exista un tratament cu o anumita planta care are acest efect. Cauta pe net, o sa gasesti. :*