| Roxana_Maria_1998 a întrebat:

Este bun uleiul de ricin pentru creșterea parului? a încercat cineva? în cât timp se văd rezultate?

Răspuns Câştigător
| ArianaDwen a răspuns:

Este foarte bun.
Pe sprancene de exemplu, se vad rezultatele intr-o saptamana daca aplici in fiecare seara. La fel si pe gene.
Imbunatateste si cresterea parului. Dar nu te astepta la rezultate uimitoare din prima. Va fi nevoie sa te dai cateva luni ca sa observi un rezultat. happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun, oarecum, dar este dificil de scos din par, necesita vreo 5 samponari zdravene si rezultatele nu sunt cine stie ce. Eu ti-am recomanda sa incerci fiole pentru cresterea parului cum sunt cele de la Revalid sau Gerovital. kiss

Ps : parul tau nu o sa creasca 10 cm in 2 luni, parul tau creste 1-1, 5 cm pe luna
Poti sa iei suplimente, vitamine de la a la z, pe mine m-au ajutat mult. happy

| Roxana_Maria_1998 explică (pentru anonim_4396):

In ce sens te-au ajutat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana_Maria_1998):

Parul crestea mai repede, cam 2 cm si ceva pe luna, si cresteau fire noi. happy

| AH5 a răspuns:

Rezultatele se vad in 2 luni. Parul normal creste aproximativ 1. 50cm pe luna, Daca il folosesti timp de 2-3 luni in combinatie cu ou, ulei de masline..etc. in 2-3 luni il vei avea cu 6-10 cm mai lung.Asta daca aplici tratamentul de 2 ori pe saptamana!

| Roxana_Maria_1998 explică (pentru AH5):

De cate ori trebuie sa il utilizez pe saptamana?

| AH5 a răspuns (pentru Roxana_Maria_1998):

2 ori e suficient

| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

Nu stiu exact cat timp, dar e bun, intaresti si firul de par, nu se va rupe repede